olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Обпливти, обповзти, чі перестрибнути його, оте йо-декларування ...

*
© Спроби впровадити е-декларування в Україні буксують як новенькі їномарки на сільських дорогах після дощу. Так само як новенький хороший автомобіль не може проїхати по сільській багнюці, так і е-декларуваття не може просунутися по залізних тіньових схемах які розробили наші кмітливі політики.

Ідея е-декларування ніби всім і подобється, ніби всі руками і ногами "ЗА", але кожен поважаючий себе чиновник розмірковує " ... треба оте йо-декларування якось обпливти, обповзти, або перестрибнути ...", і починаються проштовхування всяких версій причин "збою".

Не виключено, що те йо-декларування таки провалять. Тому що в усіх усе в тіні, і доходи, і власність, і оформлення власності, а з тіні виходити ніхто не хоче, бо знають що буде дуже жарко. Не хочуть депутати щоб інформація про іхні статки була відкритою. Вони хочуть закрити інформацію про готівку, подаровані антикваріати, колекції.

Звідси "невідповідність форми" яка тягне за собою не можливість декларації бути доказом у суді.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/155038.html

Tags: е-декларування
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments