olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Багаті пишуть сценарій життя для бідних.

*
© Депутат задекларував придбання дорогого одягу та аксесуарів загальною вартістю понад 0,6 мільйона гривень за п'ять одиниць. Серед цих речей одне пальто Polo Piana коштує 127 933 000.

Як же такі люди можуть створювати нормальні закони для всієї країни ? Адже вони далекі від простих людей як від Марса. Основна частина людей у державі навіть уявити собі не може таку суму, а наші багатії-депутати не мають уявлення про те як живе народ і що йому потрібно.

Про життия народу, вони знають лише із текстів, які їм написали якісь спостерігачі за народом, кожен на свій лад, за відповідну оплату. І на основі тих текстів, вони собі в уяві намалювали якусь каринку, про життя народу, яка для них є якоюсь чужорідною і незрозумілою, вона для них як для нас казка, навіть якщо і цікава, то зовсім не реальна. І от маючи у голові ту картинку, вони починають писати закони, за якими повинні будуть жити уявні в їхньому розумінні герої, а насправді живі люди.

Це все одно що ми б прочитали якусь казку, а потім почали писати сценарій як повинні жити герої тієї казки далі. І писали б ми його так, як зрозуміло нам, а не героям казки. Різниця тільки в тому, що казкові люди змогли б жити за придуманим сценарієм, а живі люди ніколи.

Поки при владі будуть такі люди, життя простих людей кращим не стане. Тому що у депутатів і у простого народу різне уявлення про життя, різні цілі.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/155958.html

Tags: Я про політику
Subscribe

Posts from This Journal “Я про політику” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments