olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© От як тут не лаятись ???

*
© Президент Порошенко заявив в ефірі свого каналу, що всі хто проти продажу землі агенти Кремля. І вже не тільки на 5-му каналі розказують що ринок землі це дуже добре. (((

Та може воно і добре у тих країнах, у яких її, ту землю, можуть придбати люди які люблять землю, які про неї дбають. Воно може і добре якщо є гарантія, що той шматок землі, на якому людина народилася і виросла, у неї ніхто не відбере.

У нас же в країні такої гарантії немає. Тому що люди які народилися на землі, і люблять її, в основному бідні, і не можуть приватизувати свою ділянку. А гарантії, що людина не втратить НЕ приватизовану ділянку немає.

Заробити на приватизацію також немає можливості.

Так у чому ж тут популізм ???

Просто ті хто кричить, що землю треба продавати, живуть у іншій реальності, і враховують тільки інтереси багатих людей, які кажучи мовою "блотних" вміють жити. Враховують інтереси тих, хто свого часу, продавши дияволу і душу, і совість, загребли усе що можна було загребти, і хизуються, що вони вміють жити. Тепер вони хочуть загребти ще і землю, щоб простих людей з тієї землі або прогнати, або залишити їх на тій землі кріпаками.

Тих хто проти високих тарифів, пан Президент також називає популістами і агентами кремля.

ВІДЕО : Порошенко назвав критику високих тарифів одним із проявів гібридної війни

Українці ! Не мовчить ! Ті кого люди обрали, повинні почути тих хто їх обирав. Ми ж обрали їх для того, щоб вони працювали в інтересах усього народу, а не в інтересах обраних. Тарифи нам на шию вже повісили, тож треба вимагати, щоб хочаб землю не забрали у людей які на ній живуть і працюють. Потрібні закони які гарантуватимуть, що людина яка не може приватизувати землю на якій живе, не втратить її за будь-яких обставин. Без таких законів, купівля-продаж землі просто ЗЛОЧИН.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/157255.html

Tags: про Землю
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment