olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Перед морозцем - останній букет чорнобривців у хату.

*
© Я народилася в селі, і коли тільки навчилася ходити, ходила "хвостиком" за мамою коли вона поралася у садибі. Я спостерігала як вона доглядає за садом і городом, і мені також хотілося робити те, що робить мама.

Спочатку мама мені не довіряла нічого і говорила : "Не заважай, ще встигнеш ..." ;)), а потім таки виділила мені клаптик землі і дозволила посадити квіти. Виділила мені насіннячко. Першими моїми квітами були чорнобривці.

З яким жезадоволенням я сіяла ті квіти ! Потім поливала їх, звільняла грядочку від бур'яну, і вони мені віддячили пишним цвітінням. Потім я з гордістю їх показувала всім хто приходив до нас на подвір'я.

І цвіли вони аж до самих морозів. Мама завжди слідкувала за повідомленнями синоптиків, і от коли передали що буде вночі перший мороз, ми позрізали ті квіти, і поставили у вазочки в хаті.

З тих пір умене це традиція, перед морозами збирати букети чорнобривців і ставити у хаті ;)) :

Фото695
Фото: olga_den_f

Фото694
Фото: olga_den_f

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/157674.html

Tags: Мій квітник.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments