olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© " Схаменіться, українці, бо лихо вам буде"...

© В продовження теми : Як боротися з тарифами.

"...У них не підвищили тарифи "на кишеню" крадіям при владі - ні. У них просто уряд необережно закрив опозиційну газету.

До чого це я? Та так. Ні до чого ..." - Anna-Lisa Ryaboshapka, Facebook.

"Будапешт, Угорщина - В неділю тисячі людей в Угорщині протестували проти корупції у владі і вимагали збереження свободи преси.
BUDAPEST, Hungary — Thousands of people in Hungary protested on Sunday against government corruption and to demand the preservation of press freedoms".
(The Associated Press)А у нас проти тарифів нікому протестувати. А хто протестує, того називають, або популістом, або агентом Кремля.

Моя френдеса, gatta_bianka сказала : " ... частина людей зараз скаже, що нічого скиглити - треба заробляти, щоб бути у змозі ці рахунки оплатити, інші скажуть - треба оформляти субсидію, ще інші - просто підкрутять лічильники, чи щось із ними зроблять, когось це не стосується, бо платять за газ без лічильника значно менше, а кількість мешканців більша, ніж зареєстровано у квартирі, ще хтось вважає, що влада завжди права, чи злочинність неможливо зупинити і т.п. Просто суспільство ніколи не дійде згоди, щоб діяти односпрямовано і досягти мети, яка б задовільнила, якщо не усіх, то більшість. Ну а верхівка цим і користується".

А ще додам : а частина просто в трубі дірку зробить, шланг приєднає, і буде гріти хату, пославши владу туди, куди влада посилає нас усіх.

Ось так і живемо. Одягаємося в "секендхенді", їмо дешеву "пластикову" їжу, а за український газ платимо Європейську ціну. І мовчимо ..., бо, кажуть, путін нападе ...

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/158418.html

Tags: Тарифи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments