olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як правильно прати пуховик

Пуховик - це одна з найпоширеніших видів верхнього одягу в наш час. Він володіє дуже гарною теплоізоляцією, зручний і практичний в носці, а також доступний за ціною. Але, як і будь-яка інша річ, щоб залишатися в доброму стані, він вимагає своєчасного догляду та прання.

Перед тим, як прати пуховик, його необхідно вивернути навиворіт. Обов'язково застебніть блискавку. Ці нехитрі дії потрібно виконати для того, щоб на основних швах не повилазив пух і щоб не пошкодити лицьову сторону пуховика. Якщо пошкодиться підкладка, її можна відновити. А закривати блискавку треба для того, щоб вона не деформувалася під час прання.

* Ніколи не періть пуховики з іншими речами!

Головний момент - порошок з пуховика дуже важко випрати. Потрібно використовувати виключно рідкі миючі засоби для прання делікатних тканин. У цьому випадку ваш пуховик легко виполоскати.

Найголовніша проблема прання це коли пух збивається грудками. Для рівномірного розподілу пуху по куртці покладіть в пральну машинку 4 тенісні м'ячики. Перед пранням виперіть м'ячики.

Періть при низькій температурі, а полоскати мінімум три рази. Сушити пуховик потрібно на балконі, на свіжому повітрі. Не сушіть пуховик на батареї, тому що пух і пір'я там загинє.

Tags: Поради
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments