olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Сім порад для видалення вушної сірки в домашніх умовах

*


Вушна сірка — це речовина, що знаходиться у внутрішньому вусі і захищає його від бактерій та інших паразитів чи організмів, які можуть нашкодити цій вразливій ділянці вуха. Окрім того, сірка змащує вуха і слуховий канал.

Але рано чи пізно приходить момент, коли сірка накопичується у великих кількостях, що може завдавати дискомфорту, а також спричиняти подразнення, запаморочення, втрату слуху, відчуття, ніби щось застрягло у вусі, свербіж. Саме тому потрібно періодично чистити вуха, щоб видаляти зайву сірку.

Перед тим, як ми поговоримо про те, як можна у домашніх умовах чистити зайву вушну сірку, важливо знати, що саме спричиняє дискомфорт від накопичення вушної сірки. Сірка може почати дратувати вас і подразнювати слизову вуха, коли вона закупорює слуховий канал. Це закупорювання зазвичай виникає, коли ви постійно використовуєте для чистки вух ватні палички, проштовхуючи ними вушну сірку глибше у слуховий канал і спричиняючи утворення сірчаних пробок у вухах.

Ті, хто регулярно користується берушами чи широко поширеними навушниками-вкладишами мають вищий ризик надмірного накопичення вушної сірки.

Які симптоми виникають, коли у вусі накопичується забагато сірки?

Якщо у вас накопичилось забагато вушної сірки, ви можете відчувати такі симптоми:

* Свербіж всередині слухового каналу
* Відчуття, ніби у вас закладене вухо
* Запаморочення
* Дзвін у вухах
* Витікання рідини зі слухового каналу
* Погіршення слуху
* Біль у вухах

Домашні методи видалення зайвої сірки

Щоб не допустити вище перелічених наслідків, спричинених закупорюванням сірки у вусі, важливо регулярно чистити вуха і видаляти накопичену сірку, щоб вона не утворювала корків. Ми рекомендуємо уникати використання ватяних паличок, натомість, ви можете спробувати такі домашні методи для чистки вух.

Фізрозчин

Фізрозчин — це чудовий засіб для видалення сірки. Для його приготування потрібно розвести одну чайну ложку солі (7,5 г) у половині склянки води (100 мл). Вмочіть ватяну паличку у цей розчин і закапайте його у вухо, нахиливши голову набік. Потримайте голову у цьому положенні кілька хвилин, щоб рідина затекла у слуховий канал і розмочила сірку. Після цього нахиліть голову у інший бік і скористайтесь серветкою, щоб витерти рідину, коли вона витече з вуха.

Парафінове масло

Одним із найбезпечніших і найефективніших засобів для видалення вушної сірки є парафінове масло, яке продають у більшості аптек. Усе, що потрібно зробити — це підігріти дві чи три чайні ложки масла над свічкою. Закапайте кілька крапель масла у вухо і полежіть так кілька хвилин не рухаючись. Після цього вимийте залишки сірки водою. Повторюйте процедуру впродовж трьох днів, щоб остаточно позбутися сірчаної пробки у вухах.

Перекис водню

Змішайте у пропорції 1:1 перекис водню із водою. Перевірте, щоб перекис водню, який ви використовуєте, був у формі 3% розчину, що призначений для продажу. Закапайте кілька крапель у вухо і трошки потрясіть головою, щоб перекис водню потрапив у слуховий канал. Почекайте кілька хвилин перед тим, як нахилити голову в інший бік, щоб рідина витекла з вуха.

Гліцерин

Гліцерин — це натуральний продукт, який допомагає розм’якшити вушну сірку, щоб її було легше чистити. Ви можете знайти його у аптеках і закапати по 4 краплі у кожне вухо тричі на день для найкращого ефекту.

Розчин з оцту і алкоголю

Змішайте у рівній пропорції білий оцет і спирт у невеличкій пляшечці. Вмочіть ватяну паличку у цей розчин та закапайте кілька крапель у кожне вухо.

Оливкова олія

Оливкова олія — це ще один чудовий засіб, що допомагає розм’якшити вушну сірку і полегшити її видалення. Закрапайте перед сном дві чи три краплі оливкової олії у закупорене сіркою вухо і спробуйте заснути, повернувши голову на інший бік. Повторіть цю процедуру три чи чотири ночі підряд.

Tags: В Скарбничку, Вуха
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments