olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Так народжуються легенди

*
© Жила собі жінка, і було у неї декілька дочок. Жили не багато а дочкам хотілось і одягтися, і косметику сучасну мати, і ще багато чого ... А по сусідству жили багатші сім'ї. І от дві з дочок вирішили, що їхня мати погана, і вирішили покинути її і підти у сусідську сім'ю жити, тому що їм здалося, що там краще. А щоб не йти з порожніми руками, сказали матері : " Сусіди дадуть нам краще життя, а ми їм за це віддамо частину твоєї садиби, а від тебе ми відмовляємося бо ти бідна, і дякувати тебе за те, що ти нас виростила ми не будемо".

Звісно ж що мати взяла різку і вирішили відлупцювати дочок за такі витівки, а дочки, замість того, щоб попросити вибачення у рідної матері, почали щосили чинити опір. Та так і колотяться вже майже півтора роки. А сусідці ті дівчата потрібні тільки задля понтів, щоб похизуватися яка вона гарна, що ради неї дівчата навіть рідної неньки зреклися. Сусідка їх ніби і підтримує, і підманює в різний спосіб - та тільки то все лукавство.

Шановні дівчата, якщо вам погано у рідної матері, ідіть будьласка, з Богом, на всі чотири сторони, тільки не чепайте садибу матері, бо крім вас у неї є ще діти, і вони не згодні віддавати материну садибу сусідам, ані шматочка.

***************
Імена тих дівчат Донеччіна і Луганщина, а ім'я їхньої матері - Україна.
/ 14.08.2015 olga_den_f /

https://olga-den-f.dreamwidth.org/39929.html

Tags: Легенди України.
Subscribe

Posts from This Journal “Легенди України.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments