olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Ми всі родом із СРСР. Але ...

*
© Нардепи і міністри декларуть свої мільйони, будинки розміром як оперні театри, скульптури, антикваріат різних видів. Кожному дурневі зрозуміло, що заробити на все те не вистачить життя, якщо не красти. Ми ж усі родом з СРСР, всі разом його покинули, і всі разом пірнули у нове життя у вільній Україні. Кожен обрав свого Бога, і молячиь йому попрямував своєю дорогою.

За часів СРСР дуже часто звучали слова "Добро завжди перемагає зло". Всі їх чули, були такі що вірили, але час показав що перемагає насправді. Ті люди які обрали своїми Богами Брехню, Лицемірство, Насильство, Крадіжки, Нахабство, зараз мають усе. Вони взяи собі владу, гроші, матеріальні багатства. Зараз живуть у розкоші і переймаються лише тим, щоб усе що мають втримати і примножити.

А ті хто обрав своїми Богами Доброту, Чесність, Порядність, Гідність, Благородство, ті зараз не мають нічого. Хіба що Надію і Віру, і то не всі.

Це не зависть, це просто констатація фактів. Жорстоких фактів. Дивлячись на ці факти, стає срашно, боляче на душі. І гидко від того, що ті паскуди які мають усе, весь час бідкаються на весь світ, що в державі немає грошей. Кинувши під ноги совість замість килима, ідуть по ній, навіть ноги не помивши, з простягнутою рукою роблячи вигляд що то вони беруть для держави. І в ту загребущу руку, то одні то інші щось підкидають. в надії що воно таки піде на благо держави. Але як тільки в ту руку щось потрапляє, то рука стискається, і ніяка сила не може вже вирвати з неї нічого для держави.

Е-декларування показало, що у нашій державі є все. І матеріальні блага, і гроші. Показало що гроші є і на повернення боргів, і на армію, на все. Тільки сконцентровані вони в руках у тих, хто брудними ногами топче совість, у тих хто впевнений, що вони особливі і будуть жити вічно, у тих хто плює на страждання людей, які свого часу створили все, що вони привласнили.

Дивлячись на таке, виникає питання : " А чі був він колись той Син божий який своїм прикладом закликав до терпіння ? Чі його придумали ті хто просто хотів виправдати свої гріхи, і уникнути смерті за них ? Невже позбавлення життя тих хто примушує жити в муках інших людей є гріхом ? У тому що є Бог сумнів не виникає ніколи, от у тому що Бог через земну жінку послав свого сина щоб змусити людей терпіти знущання, сумніви виникають".

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/161689.html

Tags: Життя, Совок., е-декларування
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

 • 19 квітня: народні прикмети і заборони

  * Народні прикмети 19 квітня Туман вранці віщує суху погоду до кінця місяця. Чим прозоріші хмари, тим тихіша буде погода, але може піти і дощ.…

 • © Зацвіло.

  * © Щось зацвіло дрібненько, білим. Квітки діаметром десь пів сантиметра. Оцей дрібненький бур'янець з'явився у нас років 10 тому. Спочатку він…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments