olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Що лобіює Кремль: На Донбасі можуть з'явитись офіційні бази РФ під прапором ОБСЄ - Клімкін.

*
Голові українського дипвідомства не подобається ідея ОБСЄ про створення на Донбасі тимчасових складів для військового обладнання і зброї.

Ідея ОБСЄ про створення на Донбасі тимчасових складів для військового обладнання і зброї не до душі міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну. Про це пише 7oclock.info, зазначають Патріоти України.

Голова українського МЗС вважає, що в цьому випадку Росія може отримати на окупованих територіях військові бази під мандатом наглядової місії.

Він розповів, що однією з пропозицій ОБСЄ є створення на окупованих територіях складів для військового обладнання і зброї, які в місії могли б використовувати на час проведення виборів на Донбасі. Тобто Росія отримає на території України, яка зараз перебуває під контролем бойовиків, військові бази для тимчасового згортання і розгортання.

=========================================

Якщо це станеться, то Україна припинить своє існування. І українцям, які не сприймають "Руський мір" прийдеться покидати рідну землю, і їхати світ за очі на чужину ... з болем у душі, і сльозами на очах.

Господе ! Відведи від України таку напасть ! Збережи нашу рідну землю для нас, українців ...

Tags: місія ОБСЄ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments