olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Як я у супермаркет ходила.

*
© Пішла я вчора у супермаркет. Заходжу, а там "перестройка" : в одному з кутків все з вітрин згрібають і викладають ... особливий товар. До нового року готуються.

Я звичайно, почала роздивлятися що ж вони там з коробок дістають, та так захопилася, ... що забула по що я прийшла ...

Ну, думаю, зараз поблукаю по супермаркету, натраплю на те що потрібно, то воно і пригадається ... Ходила, ходила, та де там. То я взяла два брусочки мила, і попленталась у роздумах до каси. Підійшла. Касирка просканувала мій товар, і радісно, з посмішкою, повідомила мені суму до сплати.

- Скільки ? -перепитала я.

Касирка, розуміючи що мене щось не влаштовує, пояснила :

- Одне мило коштує 28 гр. а друге 11. Щось не так ?

Ціна одного мила мені не сподобалась, і я, вибачившись, попросилася поміняти одне мило. Мені дозволили, я пішла, поміняла. Оплатила, вийшла з супермаркету, і вже надворі раптом пригадала : "А-а-а, так я ж по каву приходила !"

Розернулася, і пішла у супермаркет знову. Тепер, коли зайшла, я вже більше не дивилася на ті новорічні шиндрики, я пішла вже прямісінько у відділ кави ... А то мало що ...

;)))https:/olga-den-f.dreamwidth.org/163246.html

Tags: Щоденник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments