olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Будинки з глини.

*
Житла в Єрихоні, які були побудовані в 9000 році до нашої ери з сирцевої цегли, до сих пір стоять як заповіт до довголіття земляних будинків. Саман і глина, як будівельний матеріал, був популярний по всій Європі від Великобританії до Кубані, усюди, де грунт має високий вміст глини. Тисячі старих глиняних жител досі використовуються в якості резиденцій в Великобританії. А саманні будинки і глиняні мазанки і зараз у нас стоять в селах по всій країні.

Формула проста: Замішати 2 відра глини, 3 відра крупнозернистого піску, додати трохи води і соломи, трохи потоптати босоніж, сформувати блоки для зручності транспортування, а потім почати будівництво. Фундамент можна також скласти з місцевого каменю.

Якщо якість глини хороше, він буде стояти від 50 років. А якщо для підвозу матеріалу ви будете використовувати тачку або віз, то ви не будете залишати транспортний слід вихлопними газами. Такий будинок напевно не буде забруднювати навколишнє середовище при будівництві, плюс ви можете розвалити його, а глину використовувати знову і знову. Ми це практикували і це прекрасно.

При будівництві глиняних хат дуже важливо його взути (правильний фундамент) і накрити (хороший дах з широкими схилами), так як такий будинок боїться надмірної вологи і вогкості.

Давайте розглянемо цікаву добірку красивих будинків з глини і саману для натхнення.Будинки з глини з солом'яною стріхою в Девоні, Великобританія. Саман тут був найпопулярнішим матеріалом до 1940 року поки його на замінив цегла.

helsieshappenings.blogspot.comЦе вже новий будинок з промитого вапняку і глини на річці Дарт в Dittisham, Девон. Архітектори: Bedford & Джобсону. Будівельник: Кевін МакКейб.

buildsomethingbeautiful.co.ukВідновлений котедж з глини покритий вапняною штукатуркою. Фінішна штукатурка повинна дихати, щоб уникнути вологих стін. Кілька десятиліть тому старі глиняні хати в Великобританії почали покривати цементною штукатуркою. Але з часом вона себе скомпроментувала, так як вода почала повільно з'їдати глину всередині будинку.Глиняний будинок в Східному Девоні, Великобританія.
Побудований в 2001 році майстер глиняний забудовник Кевін МакКейб.
Ця глина взята на місці і цей будинок буквально виріс із землі.

buildsomethingbeautiful.co.ukНова глиняна споруда в Dyssekilde, екопоселенні без автомобілів в Данії.

dyssekilde.dk/ukTags: Для натхнення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments