olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© У Криму знову "українські диверсанти" з візитівкою ... Правого Сектора

*
© Росія просто марить воргами, а особливо у вигляді Правого Сектора.

В окупованому Криму затримали трьох украінців, два з них аналітики з питань енергетики. На відео було показано затримання : просто посеред міста ( Сімферополь ) заламали руки, запхнули в машину. Потім привезли в якесь приміщення де вже була підкинута зброя і візитівка Правого Сектора.

Якби не ота візитівка, то ще можна було б подумати вірити чи ні, а коли ті йолопи показали візитівку, ну це вже цілком зрозуміло що то все маєчня. Зачовгикана пластинка, хочаб уже придумали щось інше. І найогидніше те, що росіяни в це повірять.

Взагалі, взяли чоловіків під варту, на два місяці, "приклеїли ім клеймо" що вони диверсанти, що вони мали наміри вчиняти теракти у Криму на важливих об"єктах. "Дурдом" "Кремлівські зорі ".

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/166080.html

Tags: бардак
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments