olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Переляк

*
© Вчора ввечері зайшла у супермаркет. Він невеликий і між полицями проходи зовсім вузенькі. Підійшла до полиці з крупами, і роздивляючись товар, відчула що поруч зовсім близько хтось стоїть. В проході нас було тільки двоє і мене якось насторожило те, що людина стояла так близько.

Людина виявилась чоловіком, у чорній мішкуватій куртці, і синіх широких штанях з якоїсь геть не зрозумілої тканини, які висіли на людині як на тремпелі. Я, не видаючи занепокоєння, пішла в інший відділ. Підійшла до холодильників з варениками. Вареники мені зовсім не були потрібні, я просто відійшла подалі від того дядька. Через хвилину той дядько вже стояв поруч і роздивлявся вареники. Я, знову не видаючи занепокоєння, пішла подалі у відділ де вітрина миючих засобів і лампочок. Через хвилину той тип був уже поруч. Мовчки, ніби нічого і не відбувалося, він почав передивлятися лампочки.

Я нову подивилася на нього. На вигляд бомж, або гопник. Мені вже стало якось зовсім не по собі. А надворі вже темно.

Я пішла в молочний відділ, не затримуючись там швиденько вхопила молоко і шмигнула між стелажами до овочей, там схопила бігом моркву, і на касу.

Біля каси той дядько став за мною в чергу. У мене з переляку оніміли ноги. Я оплатила товар і почала виходити. Не знаю, чи він щось оплачував, але на виході він відкрив мені двері. Я подякувала і потихеньку почала виходити. У коридорі спеціально почала ритися у сумці, щоб він вийшов першим. І він таки вийшов першим. Я за ним.

Вийшовши на площадку перед супермаркетом, той дядько дістав "щось" з кармана, і через хвилину по команді того "щось" відгукнувся солідний сріблястий Хаммер який стояв припаркований неподалік. У мене аж подих перехопило. Дядько підійшов до авто сів за руль потихеньку почав виїждати на дорогу.

От вам і "бомж", от вам і "гопник" ... ;)))

Я заспокоїлася, усміхнулась. Чому він обходив зі мною весь супермаркет, так і залишилося загадкою ... ;)))

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/166398.html

Tags: Переляк, Пригоди
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments