olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Аваков підвищив свою 24-річну радницю до заступниці голови МВС з євроінтеграції. (+ФОТО)

*
Члени Кабміну схвалили рішення, Гройсман підписав розпорядження про призначення.

Новим заступником міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції призначена 24-річна Анастасія Дєєва, яка раніше працювала радником глави МВС Арсена Авакова. Відповідне розпорядження №806-р було схвалено Кабінетом міністрів ще 26 жовтня, як повідомила прес-служба МВС.

За інформацією ЗМІ, 24-річна Дєєва працює в МВС за цивільно-правовим договором, пишуть "Українські новини".

Згідно з її декларацією за 2015 рік, поданій, коли вона претендувала на посаду, Анастасія Дєєва отримала 4 387 грн доходів, з них 4 380 грн склала стипендія та ще 7 грн - дивіденди і відсотки, також вона задекларувала 24 373 доларів доходів, отриманих за кордоном.

На своїй сторінці в соцмережі Facebook Дєєва писала, що дуже пишається своїм начальником: "Я дуже пишаюся тим, як сприймають Голову нашого Міністерства, пишаюся його сильною непохитною і мудрою позицією".

За якими критеріями її обрано один Бог знає, вмережі гуляють слухи, що арсену борисовичу дуже подобаються її фото.Згідно з документами, які подала Анастасія Дєєва, її трудовий стаж становить 10 років. При цьому вона сором'язливо промовчала про місця своєї роботи (хоча раніше стверджувала, що була "великим фахівцем з зеленим технологіям в Фінляндії". Можливо, не за "зеленим технологіям", а просто по "зеленим", тому місця роботи пані Дєєвої до 2013-го засекречені.

Згідно з документом, новий заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова народилася в 1992 році, отримала вищу освіту в 2015, закінчивши КНУ ім. Шевченка за спеціальністю політологія, маючи 10-річний стаж роботи.Tags: призначення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments