olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© "Украіни никогда нє било" і "Донбас - ето нє Украіна ".

*
© Як уже осточортіли оті б**ді які пишуть, що Донбас це не Україна, і що України не було ніколи взагалі. Яке ж гниле нутро у тих паскудників. Вони за кремлівські сухі бублики готові написати будь що, не дивлячись на те, що кремль руйнує землю на якій вони самі живуть. Ці суки прекрасно знають хто розпочав війну, хто їх посипає снарядами, і все одно поливають брудом Україну. Вони просто не можуть не брехати, для них брехня, то як наркотик. Коли вони не брешуть, їм тошно.

Українці лають Порошенка, за те що він війну не закінчує. А може він і правильно робить ? Чім довше вона буде тягтися тим більше дістанеться отим падлюкам які на Україну бруд ллють. Російські найманці їх потихеньку знищуть, разом з їхнім майном і землею на якій вони живуть. Адже наші військові стріляють лише у відповідь. Вони не йдуть в атаку, стоять на одному місці, і дають вогонь у відповідь лише тим хто до них підходить і починає по них стріляти.

Жаль тільки що бойовики стріляють не лише по тих хто Україну ненавидить, боляче що гинуть наші люди, які не дають розповзатися отій чумі далі по Україні.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/167000.html

Tags: Крик Душі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments