olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Братні народи кажете ? То чому ж не на рівних правах ?

*
© Був у мене діалог з росіянином. Ніби адеватний, але те що українці визнають себе окремим народом він не підтримує.
Вважає що мої батьки і діди були не праві у тому, що розповідали мені в дитинстві історію такою як вона є, а не такою як вона описана в книжках невідомо якими істориками.

Казав, що ми з росіянами братні народи.

Ну добре, припустимо що ми братні. А чому ж тоді не на рівних правах ? Якщо вже брататися - то на рівних.

Чому тоді брати росіяни вимагають з ними говорити російською мовою, а не говорять з нами українською ?

Я розумію так, якщо на рівних, то читайте мене у мене в блозі українською і не пред'являйте претензій, а я буду читати вас російською у ваших блогах, і не пред'явлю ніяких претензій вам. Все ж дуже просто.

Якщо ми брати, то чому Україна повинна приєднуватися до Росії і перетворюватися добровільно з самостійної країни на частину Росії ??? То може навпаки ? Якщо ми рівні, то чому б не стати Росії частиною України ? Тим більше що Київ "мать городов руських ( від слова Русь)), а не Москва.

Якщо ви вважаєте що ми братні народи, то для чого обливати по телевізору брудною брехнею українців ? Для чого називати фашистами людей, які просто хочуть почувати себе в себе вдома НЕ як на чужині ?

Ні, брати так себе не поводять. Брати одне одного поважають, і не в'язують свою точку зору і ідеали. Брати не вказують через межу якою мовою треба говорити, яку владу обирати, за якими законами жити, якщо їх не питають.

А про зброю, то взагалі не може бути і мови. Хіба брат у брата може стріляти ? Будь який спір можна вирішити без зброї, треба тільки взаємно чути і пробачати. А якщо почали стріляти то вже вороги.((( Навіть не противники, бо противники вирішують спори словами. На те Бог і дав мову. А зброю Бог не давав, її люди придумали.

Сумно, м'яко кажучи ... (((

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/167460.html

Tags: к Росія - Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments