olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Наші пристаркуваті міністри призначають ... як би це сказати? ... молодих дівок.

*
Україна, це ж не Америка, де Клінтона клювали за коханку. У нас усе можна. Українські міністри прилаштовують своїх коханок на тепленькі місця, а потім зробивши пику цеглиною розказують, навіть оком не моргнувши, які їхні молоді дівки "проффесіоналки". А українці народ толерантний, все розуміють і все дозволяють.

Міністр юстиції Петренко переплюнув Авакова - призначив головним люстратором країни 23-річну "незайману монархістку". А саме, призначив виконувачем обов'язків директора департаменту з питань люстрації Анну Калинчук замість Тетяни Козаченко, - цією радісною новиною з журналістами поділився сам міністр юстиції Павло Петренко.

Каже : "Трудовий колектив департаменту зібрався і запропонував кандидатуру в.о. Директора Ані". (???)

Ганні Калинчук 23 роки, народилася в Бориславі Львівської області. Закінчила Національну Острозьку академію (в 2015-му !!!!), працювала помічником в адвокатському об'єднанні "Юридична компанія" Капітал ".Це ще квіточки ... Судячи з е-декларацій, статки наших міністрів цілком дозволяють мати кожному гарем.

Tags: призначення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments