olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Для читачив які стверджують що України не було ніколи. (+ перевод на русский )

*
Чому Ви так ненавидите Україну ? Чому Ви кажете що ніколи не було ні України, ні української мови ? Для чого Ви хочете переконати людей які не приділяли раніше уваги цій темі, в тому що України ніколи не було ? Ви ж прекрасно розумієте й самі, що говорите не правду і продовжуєте, тлумачити своє. Ви рпекрасно розумієте, що такі як я, ніколи Вам не повірять, а брехня ваша розрахована на тих хто не впевнений, хто вагається. І Ви вперто продовжуєте нав'язувати свою брехню.

Ви звинувачуєте мене в тому, що я не знаю історію. Так я впевнено можу сказати що і Ви її не знаєте. Тому що її переписували хто як хотів, кожен на свій розсуд. Ви знаєте той варіант який подобається Вам, або той що Вам нав'язали ті кому це було вигідно.

Я ж говорю про те, що всі мої дідусі і бабусі, прадіди і прабабусі жили в Україні і говорили все життя українською мовою.

Всі вони були письменними, знали на пам'ять і передавали своїм дітям багато українських пісень і віршів. А найголовніше, вони жили на одному місці декілька поколінь і не забували своїх пращурів. І я точно знаю що п'ять поколінь моїх родичів жили на одному і тому ж подвір'ї, передавали його у спадок своїм дітям, я знаю скільки землі належало моїм пращурам до того як її відібрали у колгосп, знаю де і які ділянки належали моїй сім'ї.

А п'ять поколінь - це зовсім не мало. От Вам і історія, от Вам і докази того що Україна була і є.

========================================

Перевод на русский язык :

Почему Вы так ненавидите Украину? Почему Вы говорите что никогда не было ни Украины, ни украинского языка? Для чего Вы хотите убедить людей, которые не уделяли раньше внимания этой теме, в том, что Украины никогда не было? Вы же прекрасно понимаете и сами, что говорите неправду и продолжаете, толковать свое. Вы рпекрасно понимаете, что такие как я, никогда Вам не поверят, а ложь ваша рассчитана на тех, кто не уверен, кто колеблется. И Вы упорно продолжаете навязывать свою ложь.

Вы обвиняете меня в том, что я не знаю историю. Так я уверенно могу сказать, что и Вы ее не знаете. Потому что ее переписывали кто как хотел, каждый по своему усмотрению. Вы знаете тот вариант который нравится Вам, или тот что Вам навязали те кому это было выгодно.

Я же говорю о том, что все мои дедушки и бабушки, прадеды и прабабушки жили в Украине и говорили всю жизнь на украинском языке.

Все они были грамотными, знали на память и передавали своим детям много украинских песен и стихов, читали наизусть много стихов Шевченко. А самое главное, они жили на одном месте несколько поколений и не забывали своих предков. И я точно знаю что пять поколений моих родственников жили в одной и том же усадьбе, передавали её по наследству своим детям, я знаю сколько земли принадлежало моим предкам до того как ее отобрали в колхоз, знаю где и какие участки принадлежали моей семьи.

А пять поколений - это совсем не мало. Вот Вам и история, вот Вам и доказательства того, что Украина была и есть.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/63308.html

Tags: Історія України.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments