olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Повний Фен - Шуй.

*
© Спеціалісти з Фен-шуй кажуть, що для того щоб стати багатим в першу чергу треба полюбити себе. Дивлячиь нацю картину важко з ними не погодитися. ;)) На фото малюнок на стіні особистого храму Порошенко, сім'я Президента зображена У вигляді римських патриціїв.

Взагалі, розпис приватної церкви своїми ликами - це справа особиста. Але є сумніви що людина так сильно закохана у себе, може піклуватися за всю державу. Це не можливо просто фізично. От і відповідь на запитання, чому так погано ми живемо.

З багатством боротися не потрібно, будь ласка працюйте і багатійте, аби тільки налоги платили, не виводили за кордон, тримали у банках своєї країни а не тримали під матрацом, але в такому випадку не допустимо бути при владі. Не може керувати державою, людина яка зайнята утриманням і примноженням багатства, яка далека від основноі маси народу, як від Марса, яка уявлення не має як живе народ, і які у нього проблеми. Цілком природно, що такі люди будуть вирішувати свої проблеми, і вони ніколи не будуть витрачати свого часу, на з'ясування, і вирішення проблем людей які живуть зовсім по іншому.

Щодо способу збагачення, то звичайно він повинен бути законним, а якщо є підозра незаконного збагачення то це повинно бути перевірено відповідними органами, і не просто перевірено, а у випадку підтвердженя порушень обов'язково повинно бути суворе покарання.

Я тут подумала : " Цікаво, якби я мала мільйони, чи додумамась би я побудувати церкву у себе в дворі і намалювати себе і свою родину на її стінах ? " Напевно що ні. То може тому і мільйонів не маю ? ;))

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/167990.html

Tags: п* Порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments