olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Саакашвілі - чергове шоу для зневірених. (+ВІДЕО)

*
"Борець за справедливість" Саакашвілі провів свій мітинг у Києві. І знову все як завжди, знову проплачені люди привезені з усієї України. Є звичайно і такі що щиро повірили, але основу складають люди які задіяні у сценарії за гроші.

Журналіст Філімоненко зняв прекрасний матеріал з цього мітингу.
На першому водії автобусів і ці ж активісти не знають чому вони приїхали, просто відмовляються відповідати, а потім кричать, що це все провокація.

Лише один активіст виявився говірким:

"Мені ЦІ актівісті на х** НЕ нужні, мені це все на х** не потрібно, це марення божевільних, я взагалі понятія НЕ МАВ чого я їду і шо я їду, тобі приємно шо Якийсь грузін буде командуваті тут, Якийсь бик приде буде командувати "На цьому активісти не зупинилися. Вони пішли прямо до Саакашвілі і запитали його, чому його мітингувальники навіть не знають для чого їх сюди привезли.

Саакашвілі оскаженів, став кричати що журналістів надіслав Порошенко (а цей журналіст любов'ю до Президента ніколи не палав) і так далі.

Потім журналістів оточило угруповання грузинів, яких обурили запитання журналістів "не за сценарієм". Потім журналістів просто виштовхали з будівлі.Нічого дивного, що в Грузії свободи ЗМІ при Саакашвілі не було. Або добре про Президента Грузії, або нічого.

Досить з українців месій.

Також всім раджу зайти на сторінку Тараса Чорновола і прочитати його пост, в якому він звинувачує Саакашвілі у брехні щодо його батька.

Мирослав Олешко

Tags: п* Саакашвілі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments