olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Улюблена їжа Януковича : одкровення особистого кухаря президента-втікача (+ВІДЕО)

*
Перші особі держав взагалі харчуються по особливому, але Янукович - то окрема тема. ;)) Але бувають невеличкі виключення.

Путін ненавидить традиційний російський стіл. Обама терпіти не може бургери. Але чого тільки не з'їси заради публіки прихильність якої треба завоювати щоб бути обраним. ;)) Проста їжа для президентів має пазву політична їжа і існує вона для показухи. На камеру для народу, особливо коли народ обурений, Путін. наприклад, їсть вівсянку, показуючи який здоровий образ життя він веде. Вісянку камери показують крупнім планом. Більше того, на камеру для запудрювання мізків народу, Путін сам (!) без обслуги іде до холодильника і бере там прості страви, які є у кожного рядового росіянина. Щоб бути, як то кажуть, "своїм в доску".

Коли ж трапеза не для "зайвих очей" то в меню уже зовсім інші страви.

Страви, які подаються лідерам країн, оберігаються на рівні з ядерною кнопкою, а то і ще пильніше. Приміщення кухні можна вважати стратегічним об'єктом, туди мало хто може потрапити без перешкод, вхід лише за перепустками. Там працюють люди першої лінії безпеки, а посади передаються у спадок.

Готують лише найдорожче, ось у спеціальних ящиках - сахалінські крабі ( обов'язково живі ) іх лише вчора виловили на Камчатці і доставили за 6 тисяч кілометрів. Ціна за штуку - 800 $, а ось інші делікатеси - камбала та креветки. Коли треба влаштувати прийом, кухарі не думають про відпочинок, вони працюють на ногаг 18 годин на добу.

У меню - смажені лангусти у кошиках з пармезану, ризотто із кальмарами і чорнилом каракатиці, смажена риба тюрбо та антрикот. А головне - перед подачею перевірка дегустатора. А раптом там отрута ? Тож своїм життям за ради безпеки перших осіб ризикують дегустатори. Найзакритіша у світі кухня - Кремлівська. І всі ці делікатеси, звичайно ж попадуть на стіл до Путіна, і не просто так а на найдорожчому і найвишуканішому посуді.

Улюблена їжа Януковича: одкровення особистого кухаря президента-втікача :
Багатьох цікавить питання: що їв Янукович? Виявляється, що президент-утікач за свою їжу, а тим більше за її безпеку опікувався особисто. І грошей на це не шкодував. Адже один невірний кухар – і все. А хто ж відповідав за їжу Віктора Януковича? Це був його особистий кухар Максим Тонконог – сьогоднішній інсайдер. Він досконально вивчив переваги і меню Віктора Януковича. Все це у 10-ти хвилинному ВІДЕО :
Tags: інсайдер
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments