olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Приємності і неприємності.

*
© Почну з неприємності : вчора мені таки довелося взути чобітки. (( А так не хотілося. Якби не сніг то і далі ходила б у туфельках, осінніх звичайно. Не люблю чобітки, в них ніжка себе почуває не так комфортно, навіть якщо вони доброї якості і зручні. Для мене залишаеться загадкою : Чому люди одягають чобітки починаючи з вересня місяця, а коли бачу людей у чобітках влітку - то взагалі "без слів ...", навіть якщо вони з мережива. ;)

Далі приємність : Нам нарешті добряче накидало снігу ! Щоб не скиглили : " Зими нема ! Зима не та ...". От тепер зима у нас Є ! І зима у нас ТА ! ;)))

Ще одна неприємність : Сніг влаштував незручності водіям. Вони на нього ображаються, сердяться і ... матюкаються ...

Знову приємність : Вчора я ходила по недоторканому (як наші депутати ;))) ) сніжку. Ходила по ньому то м'яко сказано, пірнала ! ;) Аж у чобітки через верх понабирала снігу, не дивлячись на те, що чобітки досить високі, аж під саме коліно, і облягають ногу. Зате який КАЙФ !!! Тепер з задоволенням сушу чобітки. ЧУДОВО - ЯК У ДИТИНСТВІ ! ;))

І знову неприємність : Позавчора синиці доїли останнє насіння. (( І після того марно заглядали у поржню годівничку.

А ось і приємність : Вчора купила синичкам насіння, насипала у годівничку. Торохтять тепер, сідаючи на годівничку і беручи насінинки. Тепер мої синиці будуть ситі, не дивлячись на глибокий сніг. ;)

Ну а це фото нашого снігу. Поки не розтав ! ;) Один лисий вуйко у Facebook написав, що цей сніг до Нового Року розтане. Ну не може ж природа допустити щоб ми Новий рік зустрічали з "прошлогоднім" снігом. ;) У Новому Році повинен бути новий сніг !

Фото044
Фото: olga_den_f

Фото045
Фото: olga_den_f

Фото047
Фото: olga_den_f

Фото049
Фото: olga_den_f

Фото026
Фото: olga_den_f

Фото030
Фото: olga_den_f

Фото032
Фото: olga_den_f

Фото033
Фото: olga_den_f

Фото035
Фото: olga_den_f

https://olga-den-f.livejournal.com/844759.html

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/169752.html

Tags: Зима 2016
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments