olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Як колись сніг прибирали.

*
© Ходила в супермаркет і побачила таку картину : на перехресті купа снігу, якраз посередині. Машини намагаються її об'їхати з усіх боків, але то не так то просто. Колеса занурюються у сніг, буксують, авто крутяться на місці. Потім водії виходять з машин і лаючи комунальників починають виштовхувати по черзі авто. Так було зранку, і до вечора залишилося без змін.

Дивлячись на ту картину пригадала як мені дідусь розказував :

- По вулицях сніг ми розчищали сами. Кожен хазяїн двору, чистив дорогу до двора сусіда, і так потроху розчищалася вся вулиця спільними зусиллями. Ніхто нікого не лаяв, і ніхто нікого не примушував. Чистка снігу була звичайною справою, такою ж як і зранку вмитися або пчистити зуби. Якщо ж треба було почистити дорогу між вулицями, то це робили гуртом зі сміхом і жартами.

Потім промайнула ще одна думка :

- Купа снігу одна, далі дорога в такому стані що машини їдуть без особливих прболем. Водіїв багато. Невже легше лаятись і штовхати машини ... ?

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/170259.html

Tags: Про людей
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments