olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

«Очеретяний кіт» у новому кліпі оживив картини геніального Івана Марчука. (+ВІДЕО)

*
Нове відео на пісню «Блукати» вінницького гурту «Очеретяний кіт» вже відзначили декілька музичних порталів. Для створення візуальної картини режисер Олександр Новицький використав роботи відомого на весь світ українського художника Івана Марчука. Слова та музику до нової композиції написав Павло Нечитайло ( учасник гуртів Zapaska та «Пропала грамота», а ще – хороший друг гурту) .Автором такої незвичної ідеї відеоарту є учасник гурту Роман Кріль.

* Я був на виставці робіт Івана Марчука і вони мене сильно вразили, тоді я попросив подругу фотографа сфотографувати картини. Далі знайомий нашого менеджера Олександри Тарас – талановитий програміст та творча людина поєднав ці робити на свій розсуд, враховуючи наші незначні корегуючі побажаннями. З ним ми особисто були незнайомі, бачились всього один раз і то випадково. Все робили через Інтернет – ніякої романтики, окрім того, що все це було в кайф, – ділиться історією створення відеоарту Роман.

***
Родзинкою цього відео є те, що тут не просто підібрані картини Івана Марчука, а вони насправді живуть – йде сніг, стелиться туман, з’являється дим, грають музичні інструменти, взаємодіють персонажі. В певний момент здається ніби потрапляєш у казку. Самі учасники гурту говорять, що це поєднання більше емоційне, ніж змістовне, але воно їх дуже захоплює.

* Цікаво, що сам художник не знає про такий творчий експеримент. До художника ми не дісталися. Сподіваюся, що це творче поєднання може буде йому до вподоби – говорить Роман Кріль.Режисер вважає, що картини допомагають краще розкрити пісню, а пісня самі картини. Із творчістю Івана Марчука раніше він знайомий не був, але радий, що завдяки такій співпраці відкрив для себе нового художника.

Іван Марчук – народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член Золотої гільдії Римської академії сучасного мистецтва. Народився 12 травня 1936 року на Тернопільщині. У доробку митця приблизно 5000 картин. За версією британської газети The Daily Telegraph його ім’я входить до сотні геніїв людства, які створюють багатовимірний образ сучасного світу і, випереджаючи час, визначають напрямки і перспективи розвитку постіндустріальної цивілізації.

Марина Однорог

Tags: Музика, Таланти
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments