olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про зустріч Савченко з ватажками утворень "ЛНР" і "ДНР". (+ВІДЕО)

*
Наша героїня Савченко, як каже вона сама : " За власною ініціативою", зустрілася в Мінську з ватажками отієї біди яка уворилося на територіях Луганської і Донецької областей. Не знаю як назвати тих двох, хтось їх назіває главарями бойовиків, хтось терористами, хтось просто бандитами, прізвища їх Плотницький і Захарченко.

На запитання одного з журналістів Петра Шуклінова, при випадковій зустрічі, правда це чи ні, наша Надя просто "послала" його : "Я не для того сюди прийшла, щоб відповідати на ваші запитання ". Коли журналіст повторив прохання прокоментувати - адже це суспільно важлива інформація, якщо депутат парламенту контактує з терористами, Надя обурилася : "Я що, неясно сказала?".

Пізніше, радник голови СБУ Юрій Тандіт повідомив, що Служба Безпеки України (СБУ) НЕ була попереджена Надією Савченко про поїздку до Мінська на зустріч з ватажками "ДНР" та "ЛНР". При цьому він зазначив, що СБУ фактично знає про переміщення за лінію зіткнення або за кордон українських політиків.

Потім з'явилося відео з заявою бойовика І. Плотницького, про те, що вони разом бойовиком О. Захарченко таки зустрічалися з нардепом Надією Савченко. Він зокрема сказав :
"Зовсім недавно я з Олександром Володимировичем Захарченко зустрічалися в Мінську з народним депутатом України Надією Вікторівною Савченко. Це потрібно сприймати правильно. Цей процес йде в рамках Мінських переговорів. Настав час, коли здорові уми України, які розуміють, що вирішення питання повинно бути не війною , а світом, повинні об'єднуватися і повинні знаходити ці шляхи ".Партія Батьківщина відмежувалася від провокації Савченко : "І партія в цілому, і фракція" Батьківщина "у Верховній Раді з самого початку російської агресії проти України, послідовно відстоює позицію, що переговори з терористами проводити не можна. Ця позиція нашої політичної сили зафіксована в численних заявах і виступах", - відзначають в "Батьківщині ".

"Надія Савченко недавно заявила про свою участь в новому політичному проекті. Вона не координує свої дії з фракцією і партією" Батьківщина ", - йдеться в заяві.

***********************************************

Звісно що не координує, бо шефство над новим політпроектом "Савченко" взяв особисто Віктор Медведчук. Для того, щоб нагадати українському суспільству про Надю, яка розгубила рейтинг (і, головне, довіру), прийнято рішення остаточно зірвати переговори в Мінську про обмін полоненими. А потім на арені з'являється Надя на білому коні зі словами - ви нічого не можете, а от Я ... Раз - і перша партія полонених до Нового Року вже вдома.

Звичайно наших хлопців з полону витягати треба, і не важливо хто це зробить - Кучма, Порошенко, Медведук, Савченко - важливі не прізвища переговірників, а результат. Але ми маємо справу з маніпуляціями з боку кума російського президента. І важливу роль в цій п'єсі грає Савченко. Забувши, як за її звільнення весь світ боровся ...

Tags: п Савченко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments