olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Крим - це Україна !

© Росіяни волають "КРИМНАШ". А що ж сталося насправді ?

А насправді росіяни просто вкрали в України шматок землі. Це те ж саме що людина прийшла б на ділянку свого сусіда, облюбувала б собі шматок сусідської ділянки, і сказала б сусідові : " Все, з сьогоднішнього дня, цей шматок мій. Ти можеш сюди приходити, іноді, але ти тут більше не хазяїн ! І все що ти тут побудував і виростив - тепер моє. Чому ? Та просто тому що я так хочу !"

Що робити сусідові якого обікрали ?

1. Можна набити сусіду-крадію пику. Але якщо сусід сильніший то його це не зупинить.

2. Можна сусіда-крадія вбити, але не хочеться ставати вбивцею.

3. Можна зтиснути зуби, і змиритися, ходити до сусіда в гості на свою ділянку і відчувати себе все життя йолопом, причому повним йолопом на радість сволоті сусіду-крадію.

4. А ще можна НЕ змиритися з сусідом-крадієм, повністю його ігнорувати, розказувати всім знайомим що він сволота і по якій причині. Потихеньку створити такі умови довкола сусіда-крадія, що йому згодом стане нудно до блювоти, і він згодом сам себе зненавидить за свій вчинок.

В України з Кримом така ж ситуація. Але українців багато, і всі вони люди, а у кожної людини своя думка, і кожна людина обрала свій стиль поведінки по відношенню до сусіда-крадія.

Поводити себе так як написано у 4-му пункті вище, стало дуже мало людей. Тому сусіди-крадії продовжують кричати : "КРИМНАШ". Користуються нашою ділянкою, найнахабнішим чином тирять наші корисні копалини, ще й глузують з українців.
Починають нам розказувати що Крим завжди був Російським, тому що колись давно його украла Катерина ІІ у Туреччини. Дуже серйозний аргумент, спочатку Катерина ІІ віджала у Туреччини, тепер вони його віджали у нас. То виявляється що вони там завжди були крадіями, і тим гордяться ?

Є і такі люди які обрали стиль поведінки як у 4-му пункті. Але через те що їх мало, їм ще довго доведеться сумувати за Кримом. Поїхати у вкрадений Крим, щоб там відчувати себе повним йолопом, вони собі не дозволять, тому залишається бачити Крим лише у снах і на фото. Залишається тільки полистати фото, потримати у руках ракушку або гальку, яку вдалося колись привезти з Криму, і сказати вголос все що думають про сусіда ... сусіда-крадія ... який гордиться тим що він крадій ...

А це назгадку про Крим :

Фото090
Фото: olga_den_f

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/172748.html

Tags: " КРЫМНАШ"
Subscribe

Posts from This Journal “" КРЫМНАШ"” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments