olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© " Обманывать кого-то - это театр, а обманывать себя - это уже болезнь ".

*
© Сегодня главная тема в СМИ: Украинцы не сочувствуют по поводу падения Ту-154. О ней не пишет только тот, кто спит.

Россияне возмущены тем, что Украинцы сказали: "... туда им и дорога ...", визжат, что "Украинцы танцуют на костях".

А что вы, уважаемые псевдобратья хотели? Неужели думали, что украинцы будут скорбеть по тем, кто вкладывал в головы людей пропаганду против Украины? Скорбеть по тем, кто с экранов телевизоров убеждал в том что украинцы это фашисты, что украинцы это нелюди которых надо уничтожать? Скорбеть по тем кто навязывал вражду, которая вылилась в войну и привела к невероятному количеству погибших и искалеченных?

Украинцы их ненавидели при жизни, но ничего им не могли сделать, и когда по стечению обстоятельств они исчезли из нашего мира, то естественная реакция - "туда им и дорога ...". И реакция эта настоящая, без лицемерия.

Русские продолжают ходить в масках. Они прекрасно знают, что происходит на самом деле. Они прекрасно знают, что они виноваты перед Украиной, но не хотят признавать свою вину и поэтому ходят в масках. Они не привыкли признавать свою вину, так как больные манией величия. Им уже даже Высшие силы показывают, что они не правы - сначала посол на Николая, затем падение самолета на Рождество ..., а они продолжают врать. Причем врут всем, даже самим себе. А "обманывать кого-то - это театр, а обманывать себя - это уже болезнь.

******* Українською мовою *******

© Сьогоді головна тема в ЗМІ : українці не співчувають з приводу падіння Ту-154. Про неї не пише тільки той хто спить.

Росіяни обурені тим що українці сказали : "... туди їм і дорога ...", верещать, що "українці танцюють на кістках".

А що ви, шановні псевдобрати хотіли ? Невже думали, що українці будуть сумувати за тими, хто вкладав у голови людей пропаганду проти України ? Сумувати за тими хто з екранів телевізорів переконував у тому що українці це фашисти, що українці це нелюди яких треба знищувати ? Сумувати за тими хто нав'язував ворожнечу, яка вилилась у війну і привела до неймовірної кількості загиблих і покалічених ?

Українці їх ненавиділи за життя, але нічого їм не могли зробити, і коли за збігом обставин вони зникли з нашого світу, то звичайна реакція - "туди їм і дорога ...". І реакція ця справжня, без лицемірства.

А росіяни продовжують ходити у масках. Вони прекрасно знають, що відбувається насправді. Вони прекрасно знають що вони винні перед Україною, але не хочуть визнавати свою провину і тому ходять у масках. Вони не звикли визнавати свою провину, тому що хворі манією величі. Їм уже навіть Вищі сили показують що вони не праві - спочатку посол на Миколая, потім падіння літака на Різдво ..., а вони продовжують брехати. Причому брешуть всім, навіть самим собі. А "брехня комусь - це театр, а брехня собі - то вже хвороба".

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/173989.html

Tags: к Росія - Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments