olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про улыбку.

Перевод на русский язык ниже ...


© Одна моя знайома їздила до Англії, по роботі, на стажування. Жила там недовго. Коли приїхала розповідала враження від багатьох речей. Ось наприклад.

Каже:

- Коли я тільки потрапила в їхнє середовище то мені впало в очі що людей при зустрічі зі мною, спочатку якось незрозуміло коробить, а саме - у них щось відбувається з лицем в області губ, вони якось не природно розтягують куточки губ в сторони, а потім починають посміхатися. У відповідь на це у мене з'являлася настороженысть а потім, у відповідь на їхню посмішку, я теж посміхалася, але коли вони від мене відходили на безпечну відстань, я переставала посміхатися і не могла відбитися від нав'язливого подиву і питання: що це?

Далі вона пояснює:

- Виявляється, що там прийнято посміхатися всім з ким ти зустрівся поглядом при зустрічі. А так як посміхатися взагалі то, не завжди виникає бажання, то людей з дитинства вчать такого трюку: при зустрічі спочатку штучно розтягніть куточки губ, а потім посмішка з'явиться сама собою. Що вони і роблять при зустрічі. ;)

Спробуйте! У мене виходить. ;))

І взагалі, посміхайтеся частіше! © :)

================================================

Читать на русском языке :

© Одна моя знакомая ездила в Англию, по работе, на стажировку. Жила там не долго. Когда приехала рассказывала впечатления от многих вещей. Вот например.

Говорит :

- Когда я только попала в их среду то мне бросилось в глаза что людей при встрече со мной, сначала как-то непонятно коробит, а именно - у них что-то происходит с лицом в области губ, они как-то не естественно растягивают уголки губ в стороны, а потом начинают улыбаться. В ответ на это у меня появлялась настороженось а потом, в ответ на их улыбку, я тоже улыбалась, но когда они от меня отходили на безопасное расстояние, я переставала улыбаться и не могла отбиться от навязчивого удивления и вопроса : что это ?

Дальше она поясняет :

- Оказывается, что там принято улыбаться всем с кем ты встретился взглядом при встрече. А так как улыбаться вообщем то, не всегда возникает желание, то людей с детства учат такому трюку : при встрече сначала искусственно растяните уголки губ, а потом улыбка появится сама собой. Что они и делают при встрече. ;)

Попробуйте ! У меня получается. ;))

И вообще, улыбайтесь почаще ! © :)

http://olga-den-7.dreamwidth.org/13547.html

Tags: КРАЇНИ : Англія, Це цікаво
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments