olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Засніжений Харків .

*
© Сьогодні вранці, прокинувшись я підійшла до вікна, глянула і побачила таку картину : на землі сльота, дерева голі, повністю позбавлені зимового білого вбрання ... Сірувата картина ... . На вулицю зовсім не хотілося виходити.

По обіді почав мотрошити дрібнесенький сніжок, такий дрібний ніби Хтось з неба на землю сіяв через сито муку. Потім, згодом, сніжок почав крупнішати. Сніжинки ніби підростали поступово на небі, а мотім, підрісши стрибали на землю.

Протім сніжинки посипалися великим гуртом і почали приземлятися не тільки на землю а і на все, що траплялося на їхньому шляху до землі. Поступово вони прикрасили собою все довкола. Дерева знову одяглися у святкове зимове вбрання, сірість поступово сховалася під пухким покривалом зітканим з мільярдів сніжинок.

Настрій у мене змінився, захотілося пірнути у танок сніжинок, походити по ковдрі яку вони утворили на землі. Тож я швиденько одяглася і пішла по засніженому Харкову.© ;)


Фото: olga_den_f

Поки я блукала, мікрорайонами, Харків почала брати у свої обійми темрява. День такий короткий. О 15-ій годині уже починає день перемішуватися з ніччю. А о 17-ій - то вже взагалі темрява огортає все місто. Тепер тільки ліхтарі розганяють темряву на скільки вистачає сили.© ;)Фото: olga_den_f

https://olga-den-7.dreamwidth.org/14426.html

Tags: Зима
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments