olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ось так ми платимо тим хто вбиває наших воїнів. (+ВІДЕО)

*
Окремим пунктом плану блокади торгівлі з окупантами та фінансування тероризму була організація спостережних пунктів на місцевості, щоб підтвердити та відследіти переміщення грузових вантажів залізничними та автодорожними шляхами.
В нас вже є такі спостережні пункти, як стаціонарні, так і мобільні. Треба підкреслити, що дуже важливим моментом є підтримка місцевих мешканців.

Наразі ми можемо показати деякі світлини та відео докази перевезень промислового вантажу через лінію розмежування.

Наприклад, потяг, що везе гарячекатаний товстий металевий лист та гнутий профіль чи швелер. П'ятдесят шість полувагонів з вантажем по 65 т. кожний. Спробуємо порахувати, хоч приблизно, по самим мінімальним оцінкам. Товстий гарячекатаний лист коштує в Україні десь 600 доларів за тону. Профіль ще дорожчий. Тобто тільки цей потяг везе товару мінімум на два мільони доларів.

Факт, що на сьогодні Алчевський меткомбінат, як і вся металургійна корпорація «Індустріальний союз Донбасу» контролюється державною банківською структурою країни-агресора - «Зовнішекономбанком».Алчевський меткомбінат належить цій корпорації з 2002 року.

З цього вантажу сплачено "податки" так званій "ЛНР", на них закуповується амуніція і сплачуються "зарплати" бойовикам.

Виробивши і продавши цей метал підприємство, що належить російським власникам у вигляді державного «Зовнішекономбанку», головою наглядової ради якого є російський прем'єр Дмитро Медведєв, отримало прибуток.
Постачання сировини на цей завод йде з території України з Криворізьких підприємств, які належать Р. Ахметову, а також російським власникам та олігархам з оточення В. Путіна.

Виробивши цей метал і продавши його в Україну, російський власник допоміг режиму Плотницького підтримати соціально-економічну стабільність на окупованій РФ території.

Ми платимо тим хто вбиває наших воїнів.

Кожен день.

І це тільки один потяг, що потрапив у об'єктив на спостережному пункті десь у "сірій зоні" АТО.
Ці долари просякли кров'ю наших захисників. Такий бізнес не повинен існувати.

На ВІДЕО потяг з металевим листом :Штаб блокади торгівлі з окупантами

Tags: п : Донбас ; ДНР ; ЛНР, про блокаду
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments