olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ахметову зробили пропозицію в Адміністрації президента - ЗМІ

*
Хто там казав що Ахметов на чомусь "попадався"? Ні у наших олігархів все Ok! Продовжують налагоджувати стосунки і займатися геноцидом своїми справами. Народ може за них тільки "порадіти" : у них усе добре !

Відносини між президентом Петром Порошенком і олігархом Рінатом Ахметовим налагоджуються.

Про це пише "Українська правда" з посиланням на власні джерела.

Ахметову від АП надходили пропозиції щодо створення нової партії, яка могла б співпрацювати з владою. Чи то як депутатської групи, яка б могла додавати голоси парламентській більшості, повідомляє видання.

ЗМІ називає партію "Опозицийний блок" акціонерним товариством з двома основними власниками – Ахметовим і Фірташем-Льовочкіним, які розділили вплив і фінансування проекту 50 на 50%.

Вплив двох акціонерів можна прослідкувати подивившись на прізвища очільників фракції – представники так званої групи РосУкрЕнерго Сергій Льовочкін і Юрій Бойко, і депутати, орієнтовані на Ахметова – Юрій Воропаєв і Олександр Вілкул.

Видання нагадує: розмови про розкол в ОБ не припиняються ще з початку його утворення у 2014 році. Причина цьому - давнє протистояння між групами, які весь цей час намагалися триматися разом, щоб після революції взагалі не зникнути з політичної карти.

Минулого року влада зробила Ахметову недешевий подарунок у вигляді формули визначення вартості вугілля "Роттердам+", яка дозволяє олігарху продавати електроенергію на 15-20% дорожче.

У Льовочкіна теж непогані відносини з АП, але мета його групи – дострокові парламентські вибори.

Поки група Фірташа-Льовочкіна сподівається на збереження відносин, в оточенні Ахметова вже обговорюють, хто очолить новостворену групу і називають три вірогідних прізвища – Наталія Королевська, Олександр Вілкул та Вадим Новинський, у якого наразі найбільше шансів.

Втім не виключено, що Льовочкін та Ахметов все ж таки зможуть домовитися.

======================================

Ну чому ми змушені читати такі новини ? Якщо так буде продовжуватися і далі, їх уже і читати скоро буде нікому. Хтось виїде за кордон, хтось відійде в інший світ. Залишаться лише дорогі наші законотворці - могутні світу цього, та ті хто їх обслуговує. І будуть вони писати закони для себе, і ніхто їм заважати не буде, і будуть вони жити як у Бога за пазхою. А обкрадати будуть уже одне одного, тому що без крадіжок вони жити не зможуть, а народу в країні вже не буде.

Tags: геноцид, дорогі депутати
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Дідько насіяв.

  * © Таку рослину міг насіяти лише Дідько Лисий щоб нашкодити людям. І росте тепер така гидота скрізь. А якщо заведеться в саду чи на городі, то так…

 • © Перші.

  * © Зацвіли перші нарциси. Вони низенького зросту, а сьогодні хлюпнув ливень, тож трохи їх забгуднив розкисшим ґрунтом. Фото: olga_den_f…

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments