olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Дві третини читачів УНІАН повністю підтримують нові законопроекти про державну мову – опитування .

*
Абсолютно негативно до такої ініціативи ставляться лише 14% опитаних.

Про це свідчать результати опитування на сайті УНІАН. Зокрема, 67% опитаних відповіли, що повністю схвалюють нові законопроекти про державну мову, які мають врегулювати використання української мови на державній службі та в медійно-культурній сфері.

10% читачів схвально оцінюють ініціативу поширювати державну мову, однак вважають, що це треба робити не переходячи межі розумного.

При цьому 14% ставляться до таких ідей абсолютно негативно, вважаючи це проявом диктатури.

Ще 6% читачів вважають, що проблема мовного питання в Україні завжди була трохи перебільшена, і взагалі наразі є більш важливі речі в країні, які треба вирішувати.

Зазначимо, в опитуванні УНІАН взяли участь 14 тисяч 247 читачів.

Як повідомляв УНІАН, 5ещодавно до українського парламенту були внесені три законопроекти про державну мову. Усі вони стосуються врегулювання використання української мови державними органами та службовцями, а також діяльності медіа, культури, книговидання тощо.

Однак у громадськості низка пунктів у цих законопроектах викликала неоднозначну реакцію. Зокрема, пропозиція запровадити кримінальну відповідальність за неповагу до української мови.

Tags: , Про мову
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments