olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Что происходит в Авдеевке

В результате непрекращающихся боев в районе города, Авдеевка осталась без электроэнергии. 25 тысячный город на грани гуманитарной катастрофы — остановился завод "коксохим", который обеспечивал город теплом. Также жители остались без воды в морозы до -20 градусов.

Из-за чрезвычайно ситуации в городе президент Украины прервал свой визит в Германию. InfoResist рассказывает, что происходит в этом городке.

1:00. Директор Коксохима сообщает:

Коротко:

Пытаемся в условиях катастрофической нехватки коксового газа удержать генерацию электричества и обогрев воды для отопления города до утра, 3 и 4 коксовые цехи законсервированы, но дальнейшего поддержания температур коксовых батарей и обогрева города понадобится природный газ.
Много природного газа.

По аналогии с февралем 2014 года - примерно 18000 кубов в час, для того, чтобы сохранить город Авдеевку и АКХЗ и не допустить гуманитарной и экологической катастрофы.

===============================

Павло Жебрівський : "Оголосили в Авдіївці надзвичайний стан. Перебуваю зараз тут. Створили в Авдіївці Обласний координаційний центр, до якого увійшли керівники міста, силовики, рятувальники, та представники підприємств міста".

===============================

Павло Жебрівський :

Нині в Авдіївці мешкає близько 16 тис людей. Із них 2 тисячі – діти. У місті - 153 багатоповерхових будинки та 3,5 тис будинків приватного сектору. До охорони правопорядку у знеструмленому місті залучили додаткові наряди національної поліції.

Авдіївська лікарня працює в штатному режимі на потужних генераторах. На автономному опаленні також дві школи та дитячий садочок. Вони зараз також працюють в режимі пунктів обігріву.

Tags: Олівець, про Донбас
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment