olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Енергетики на Луганщині відмовляються постачати електроенергію в "ЛНР"

З цього приводу ​Луганське енергетичне об'єднання написало звернення до уряду Гройсмана.

Луганське енергетичне об'єднання звернулося до Кабміну з проханням скасувати зобов'язання постачати електроенергію на неконтрольовані території (НКТ) Луганської області. Про це пише Inforesist, передають Патріоти України.

"Допомогти "ЛЕО" могло б пом'якшення санкцій з боку НКРЕКУ, що дозволило б залишити на рахунках компанії мінімум коштів для здійснення господарської діяльності, а також перегляд урядом постанови №263 від 7 травня 2015 року, згідно з яким ЛЕО зобов'язане здійснювати поставки електроенергії споживачам на території, неконтрольовані урядом. Адже ще з липня 2016 року компанія втратила можливість здійснювати господарську діяльність на НКТ у зв'язку зі збройним захопленням своїх активів", - йдеться в повідомленні обленерго.

У прес-службі зазначають, що з 25 січня НКРЕКУ підвищила для ЛЕО суму обов'язкових додаткових щодобових утримань в розмірі понад 12 млн грн. Таке рішення змушує компанію встановити триденний робочий тиждень для співробітників підприємства. Наказ про зміну істотних умов праці підготовлений, співробітники отримали попередження.

ЛЕО в своєму листі на ім'я прем'єр-міністра Володимира Гройсмана зазначає, що колапс фінансової діяльності компанії особливо небезпечний тим, що в зимовий період в разі виникнення надзвичайних ситуацій ЛЕО не зможе усунути пошкодження обладнання або електромереж, а міста і райони Луганської області ризикують залишитися знеструмленими на невизначений термін.

"Енергетики докладають максимальних зусиль для забезпечення енергетичної стабільності Луганської області, але фінансові труднощі, санкції з боку НКРЕКУ не сприяють впевненості в завтрашньому дні. Це тим гірше, що всі проблеми Луганщини відразу ж стають знаряддям в руках ворогів України, які пильно стежать за нашим регіоном", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі звертають увагу, що у компанії відсутні кошти на придбання ПММ, матеріалів для проведення ремонтів та реагування на аварійні ситуації. Жалюгідний фінансовий стан також може спричинити за собою затримку виплати зарплати працівникам підприємства та відтік висококваліфікованих кадрів, багато з яких є переселенцями.

Станом на 1 січня 2017 борг ЛЕО перед "Енергоринком" становить близько 4,7 млрд грн. Споживачі заборгували компанії близько 5,4 млрд грн, з них понад 80% - борг НКТ. У грудні 2016 безоплатний перетік електроенергії на НКТ обійшовся ЛЕО в 274,6 млн грн, в січні 2017 він також складе близько 270 млн грн.

"Луганське енергетичне об`єднання" входить до групи компаній "Енергетичний стандарт" Костянтина Григоришина, і здійснює діяльність в Луганській області.>>>

Tags: про Донбас
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments