olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Обстріли в Авдіївці тривають...

Станом а цю хвилину обстріли в Авдіївці тривають. І не просто тривають, а обстріл бойовиками ведеться зі зброї великого калібру і "Градів". Люди з Авдіївки тікають, адже там немає ні води, ні світла, ні газу.

Бойовики запросили у наших збройних сил тиші, але через 10 хвилин після свого запиту САМІ ВІДКРИЛИ ВОГОНЬ З ГРАДІВ ТА ЗБРОЇ ВЕЛИКОГО КАЛІБРУ.

Відновити електропостачання немамає можливості, через те що бойовики обстріли не припиняють. Вогонь ведеться з окупованого Донецька. Через відсутність електроєнергії при такій низькій температурі є ризик що "коксохім" може зупинитися назавжди.

Підготовлені автобуси для евакуації людей. Вони чекають можливості для пересування, яка з'явиться після припинення вогню.

З прямого включення з місця подій теленовин.

Tags: про Донбас
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments