olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Луганські адепти "русского мира" почали масово тікати в Росію

Люди які марять " русскім міром " під час загострення ситуації почали виїжджати у Росїю. І це нормально. Людина повинна жити у тому середовищі яке миле її душі. Якщо людина відчуває свою приналежність до Росії, то це не просто так, це означає що її пращури колись волею долі потрапили в Україну. Так чому ж мучитись самому і мучити оточуючих вимагаючи зробити Україну частиною Росії ?

Росія така велика, там вистачить місця всім хто відчуває себе росіянином. І виграють від того всі : Росія - виграє тим що у неї збільшиться кількість патріотичних громадян, Україна - тим що у неї зменшиться кількість людей, які посягають на українську незалежність, прихильники "русского міра" нарешті знайдуть спокій серед своїх однодумців, а українці здихаються підбурювачив до чвар у питаннях мови і культури." "Війна вирішує проблему Донбасу докорінно — він, як організм, проходить очищення від шлаку..."

Як показала практика, щойно українські війська розпочали наступ на російськомовні райони Луганської області (Станично-Луганський та ін.), почався масовий виїзд в Росію адептів "русского мира". Всі ті, хто вважає Росію своєю батьківщиною, вже виїхали, а це вже великий плюс. І якщо ми перейдемо від пасивної оборони до активних дій, то відбудеться природна міграція цього населення та заміна його україномовним.

Більшість вимушених переселенців переїхали на велику Україну, але вони мають намір повернутися. Дехто з них на Донбас не повернеться, і це процес природної асиміляції — люди стануть ближчими до свого українського коріння, незважаючи на те, що у нас своєрідна психологія.

Підтримка українського Донбасу — показати, що у нього є українське обличчя. Центральна українська влада має просувати та показувати ці обличчя, адже люди, які виїхали з цього регіону — не якісь суспільні низи, які виїхали, щоб отримувати державну допомогу від України.

Основний рецепт для переселенців — просто поважати ті території, на які вони виїхали зі своєї Батьківщини. Тоді тебе поважатимуть місцеві, незалежно від того, з якого ти міста та якою мовою розмовляєш.

Ця війна вирішує проблему Донбасу докорінно — він, як організм, проходить очищення від шлаку, який був накопичений у цьому регіоні", - Дмитро Снегірьов.

Tags: к Росія - Україна
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment