olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Доказ присутності Росії на Донбасі.

У мережі постійно йде дискусія користувачив довколо питання чи присутні російські вояки на Донбасі. Сперечаються, матюкаються, вимагають якихось доказів, відео, фото.

Демонструють один одному фото, відео, якісь доводи, не вірять один одному, не дивлячись на реальність кожен залишається при своїй думці.

Путін повторює як мантру : "НАС-ТАМ-НЕТ". Басурін бухтить у YouTube що українці притягли на "коксохім" ракетно тактичні компленки "Точка-У".

Тобто брешуть на найвищому рівні. А підтвердження того що вони брешуть лежить на поверхні, і його не треба шукати, бо його ніхто не ховав.

Найголовніше підтвердження присутності російських вояків це - відкритий шматок кордону. Все інше це вже витікаюче з цього факту.

Якби Путін був не причетній до подій на Добасі, то він би в першу чергу дав розпорядження закрити кордон, і тільки потім сказав би що "НАС-ТАМ-НЕТ". ВСЕ !!! Без варіантів.

А поки в кордоні діра, все що говорить Росія і проросійські налаштовані люди - Брехня !!! І поки кордон буде відкритий, війна буде продовжуватися.

Tags: докази присутності Росії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments