olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чи є насправді потреба у відключеннях світла і тепла ?

*
Прес-служба Кабінету міністрів повідомляє про те, що можуть відбутися вимушені відключення електроенергії через дефіцит вугілля антрацитової групи. Це може торкнутися семи областей.

Учасники блокади у свою чергу інформують що відключення можуть відбутися лише через те, що це не вигідно тим хто заробляє гроші на торгівлі з окупованими ериторіями.

"Тільки що з Єгором Соболєвим були на Слов'янській ТЕЦ.

У сухому залишку: запас вугілля не на "три дні", а до 28 березня (!!!). Коли закінчиться вугілля, можна топити газом, ніяких віялових відключень Слов'янської ТЕЦ не передбачається. Все знято на камери українських телеканалів.

Є план на випадок якщо країна агресор припинить постачання вугілля Україні? "Напевно десь є". У чому він полягає - директор ТЕЦ не знає, як не знає і характеристик вугілля з США і ПАР.

До речі, "Донбасенерго", якому належить Слов'янська ТЕЦ, за словами керівника Донецької ВЦА Жебривського - контролюється А. Януковичем.

"Особи, які називають себе ветеранами АТО" чекають нових фейків у виконанні осіб які називають себе нардепами від БПП та особи, яка називає себе прем'єр-міністром України",- Семен Семенченко.

=========================================================================

"Як Прем'єр-міністр, Володимир Гройсман має створювати умови для енергонезалежності нашої економіки від Росії і окупованих нею територій. Це пряме завдання голови Уряду держави, що веде Війну за свою Незалежність.

Крики на кшталт: "Ми не можемо припинити торгувати із Захарченком, Плотницьким і Путіним, інакше почнуться віяльні відключення" не допоможуть ані Прем'єр-міністру, ані міністру енергетики, ані нікому іншому далі покривати величезну торгівлю на крові. Ця торгівля фінансує нові напади на українські землі, і робить продовження війни безкінечно вигідною для Ріната Ахметова і його посіпак в керівництві державою.

Ветерани Війни за Незалежність, що перекрили більшість залізничних маршрутів цієї торгівлі на крові, чекають від Уряду України ясного і ефективного плану, який дозволить зробити всю енергетику незалежною від агресора і при цьому зберегти тепло для людей та електроенергію для промисловості.

Неспроможні розробити і втілити цей план знають де в будинку Уряду є двері.

Оскільки урядовці далі саботують виконання цього завдання, прохання спеціалістам, експертам, що здатні розробити і спланувати потрібні дії, та небайдужим до долі України керівникам енергетичних підприємств напряму зв'язуватися із Штаб блокади торгівлі з окупантами.

Щойно разом із Семен Семенченко ми зустрілися з керівництвом Слов'янської теплоелектростанції та з'ясували, що у них вже підготовлений план як зберегти тепло для людей до кінця зими",- Єгор СоболєвTags: про блокаду
Subscribe

Posts from This Journal “про блокаду” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments