olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Кому і для чого потрібен надзвичайний стан в енергетиці ?

Подивилася по телевізору позачергове засідання Кабінету міністрів України щодо запровадження надзвичайних заходів в роботі енергосистеми Украни.

Кабінет міністрів України запровадив надзвичайні заходи в енергетиці (у зв'язку з блокадою залізничних сполучень з ОРДЛО). Відповідне рішення ухвалене на позачерговому засіданні уряду. Але ... склалося таке враження, що члени кабміну просто граються на камеру у гру для дорослих під назвою "Піар". Міністри намагалися утримувати серйозні вирази обличча але часом перешіптувалися і посміхалися. І це наводило на думки що насправді немає ніякої небезпеки під назвою "нестача вугілля" і загрози ппід назвою "зупинки ТЕЦ".

Просто наявність блокади дала привід полякати людей і заодно показати Гройсмана у ролі спасителя. Скоріше за все ніякі відключення не потрібні і тому їх не буде, зате людям розкажуть який у нас Гройсман молодець, що не допустив відключень.

Не даремно ж Гройсман в кінці засідання підкреслив : "Ми будемо управляти системою таким чином, щоб мінімізувати будь-які негативні наслідки для громадян. Вимкнення будуть відбуватися в надзвичайних випадках, ми будемо зазделегідь попереджати. Зараз так питання не стоїть". А міністр енергетики Ігор Насалик ще і уточнив, що можливість тимчасових вимкнень для медичних закладів, дошкільних закладів, шкіл не передбачена.

Tags: про блокаду
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments