olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Участники блокады о своём отношении к выступлению Гройсмана который пугал веерными отключениями


>>>

"Питання до Гройсмана, якій лякає українців кризою в енергетиці.

ДВА РОКИ ТОМУ ПОЛЬЩА ПРОПОНУВАЛА ДОПОМОГУ В МОДЕРНІЗАЦІЇ ТЕС. ЧОМУ ІНІЦІАТИВА БУЛА ПРОІГНОРОВАНА?

В січні 2015 року Прем'єр-міністр Польщі Єва Копач повідомила, що польська сторона готова допомогти Україні з модернізацією теплових електростанцій для використання на них різних типів вугілля. Наголошувалось, що модернізація ТЕС під спалювання вугілля газової групи дозволить використовувати паливо, яке видобувається на підконтрольній території, або імпортувати його у дружніх країн, в тому числі з самої Польщі.

Посилання на новину: http://lb.ua/…/292569_polsha_predlozhila_ukraine_pomoshch.h…

Минуло два роки. Що було зроблено за фактом? Правильно, нічого. Японія була готова модернізувати наші ТЕС та надати на це кредит на 10 років. Що ви зробили? Нічого.

З початку блокади ми чуємо, що переобладнання ТЕС – це дуже довго і дорого. Потім Гройсман заявляє, що альтернативи донбаському вугіллю взагалі немає.

Можливо, керівництву держави варто публічно визнати, що вони просто не бажають відмовлятись від торгівлі з окупантами, отримувати надприбутки на "роттердам плюс" і фінансувати ЛДНР, а не вигадувати щоразу нові відмовки?" - Семен Семенченко.

"Еще один вопрос Гройсману, который пугает украинцев кризисом в энергетике.

На Краматорской и Славянской ТЭЦ, выяснилось что после окончания запасов антрацита с оккупированных РФ территорий эти ТЭЦ могут продолжать работать до конца отопительного сезона на газе.

Что вы лично сделали, чтобы дешевый украинский газ, добываемый в Украине, поступал не нардепу Онищенко по коррупционным схемам, а мог бы использоваться ТЭЦ на случай если агрессор ведущий войну против нашей страны, прекратит поставки Украине антрацита?

Почему вы молчите про возможность использовать украинский газ до конца отпительного сезона?

Может потому что реальная фамилия украинского премьер министра Ахметов?" - Семен Семенченко.

Tags: про блокаду
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments