olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Що значить вони "... озброються і будуть стріляти по українцях " ? То будемо у них на поводку ???

© Порошенко сказав що, якщо не припинити блокаду, то зупиняться шахти, шахтарі візьмуть в руки зброю і почнуть стріляти у наших вояків.

Гм-м ... То вихадить що вся Україна іде на поводку у тих шахтарів ? На біса нам такі шахтарі які будуть стріляти у ВСУ ? Якщо вони українці, і не хочуть втрачати роботу, то хай приєднуються до ВСУ і звільняють ОРДЛО від тих бандитів які стріляють по українській армії. А інакше чому українці повинні забезпечувати роботою тих, хто теоретично може по них стріляти ?

Якщо вони там проти України і щось від неї вимагають, то заблокувати їх наглухо ! Визнати територію окупованою на законодавчому рівні, відгородитися від них тимчасово стіною, як це свого часу зробила Німеччина, і хай вони там живуть незалежно від України у невизнаних міфічних країнах. Вони ж самі того домагаються.

Крапка.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/176300.html

Tags: про блокаду
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f Березень 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments