olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

СБУ опублікувала розмови посередників, і суми гонорарів за виконання вказівок Кремля.

Помічники деяких депутатів виявилися посіпаками Кремля. Вони нашіптували депутатам разом з порадами цінними для України поради цінні для Кремля. Частково оприлюднили їхні телефонні розмови з російськими кураторами.

"Глава СБУ процитировал сообщения с изъятого у одного из задержанных мобильного телефона : "Если вы обратили внимание — первый скриншот — законопроект о "свободных экономических зонах" оценили в 7000, закон "об импичменте" — 8000, "круглый стол" — 10 000, трибуна — 8000, брифинг — 7000. Если качественно сделаем, еще обещают 2000 премии. Читаем второй скриншот с мобильного телефона заместителя Чертополоха: «Надо в понедельник дать денег — 12 000 гривен. По матерям. Хотят меньше людей, и больше "трэша" — 50 -100 человек. В черном. Рыдают, проклинают, кто-то приковывает себя наручниками у Банковой. Актрисам и плакальщицам платим больше"."Служба безпеки України у вівторок, 21 лютого, оприлюднила запис перехоплених розмов групи посередників, які брали російські гроші для підкупу українських політиків.

У повідомленні зазначили, що організаторами злочинної діяльності є колишній помічник екс-міністра освіти і науки України Дмитра Табачника Кузьменко Антон Володимировчич та екс-головний редактор Запорізького відділення проросійського інформагентства «Новий регіон» Золотарьов Павло Олександрович, активні учасники проекту «Українська федерація», ініційованому лідерами громадської організації «Український вибір».

За даними спецрозвідки, до злочинної діяльності також долучалися народні депутати України та депутати обласних рад.

На записах співрозмовники говорять про організацію проведення круглого столу у Верховній Раді України з питань надання особливого статусу Запорізької області, про організацію проплаченого виступу народного депутата на підтримку законопроекту №4245 «Про вільну (спеціальну) економічну зону «Порто-франко», про планування проплачених кураторами заходів з прихованої федералізації, про проплачений виступ народного депутата у Верховній Раді із зверненням до Російської Федерації.

Окрім того, ведеться розмова про організацію законопроекту на підтрику російської мови. Як зазначає СБУ, 26 грудня 2016 року було подано проект Закону України «Про забезпечення державної підтримки заходів з розвитку, популяризації та захисту російської мови, інших мов національних меншин в Україні». У статті 1 цього законопроекту зазначено «надати протягом 2017-2010 років з державного бюджету України щорічну державну підтримку заходів з розвитку та популяризації російської мови в Україні».

Нагадаємо, у березні 2016 року СБУ опублікувала аудіозаписи телефонних розмов у справі полковника Збройних Сил України Станіслава Без'язикова. У спецслужбі наголошують, що йдеться про докази співпраці офіцера з бойовиками.

Tags: розслідування
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments