olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Окупація у Криму пускає коріння глибше. Зрадників України - на північ, досить грітися у Криму.

Стандартна російська технологія : українців в глиб Росії, а на окуповану територію своїх.

Командування збройних сил Росії здійснює цілеспрямовані заходи щодо заміни в російських підрозділах на території АР Крим колишніх українських військовослужбовців, які зрадили присязі. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у зведенні від 24 лютого.

Так, за даними розвідки, на кримський аеродром Кача прибули з Росії п’ять нових льотних екіпажів для військово-транспортних літаків Ан-26 та літаків-амфібій Бе-12.

“Новоприбулі льотчики замінять колишніх українських військовослужбовців, що перейшли на службу до ЗС РФ.
“Українські” екіпажі планується передислокувати для проходження подальшої служби на територію РФ, зокрема до складу частин Північного флоту ВМФ РФ”, – ідеться у зведенні.

Крім того, до кінця 2017 року в підрозділах російських окупаційних військ у Криму передбачається скасування більшості посад, які укомплектовані військовослужбовцями-жінками – колишніми громадянками України, зазначають у ГУР.

Tags: окупація
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments