olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про Насірова на сьогоднішній день.

Романа Насірова (станом на 1з-ту годину) забрали із Феофаніі і привезли у столичний інститут кардіології. Хто давав дозвіл для того щоб його туди привезли і з якою метою не відомо. Представники НАБУ, покищо нічого не пояснюють.

Близькі Насірова розповідають про те, що десь біля 10-ї години, йому було введено легкий наркоз для того щоб була проведена процедура обстеження на серці (МРТ), після того як його було введено, вірвалися працівники НАБУ і без жодного пояснення вивезли Насірова, навіть не поговоривши з лікуючими лікарями.

Адвокати Насірова називають дії працівників НАБУ незаконними, тому що всі документи з історіі хвороби залишилися у Феофанії, ніяких виписок і супровідних документів не надавалося. Виключно є розписка детектива проте, що він забирає особу. Адвокати сказали що їх цікавить яку процесуальну дію хчуть зробити з Насіровим, якщо судово медичне обстеження то потрібна постанова про судово медичне обстеження.

"Щойно (13:10) Насірова на ношах занесли у лікарню (Інститут Кардиологіі)", - повідомила журналістка Юлія Божко з місця події.

Пізніше представники НАБУ повідомили, що Насірова було забрано без попередження з лікарні Феофанії, з метою проведення обстеження стану його здоров'я у незалежній лікарні, щоб зробити неупереджені висновки на підставі яких проводити подальші судові прцедури.

Насірова звинувачують у грошових оборутках Онищенка, наслідком яких державою було втрачено 2 млрд. гривень

04.03.2017.

Tags: розслідування
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 7
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments