olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Штаб блокади повідомив про відкриття нового "редуту" в Конотопі для перекриття доріг із Росії.

*
Штаб блокади торгівлі з окупантами увечері 4 березня повідомив про відкриття нового "редуту" блокади в місті Конотоп Сумської області. Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Штабу блокади на сторінці в Facebook.

"Сьогодні ввечері Ветерани Війни за Незалежність, а також громадські патріоти Сумщини, Львова, Тернополя та Києва відкрили новий редут. Цього разу в місті Конотоп Сумської області. Через Конотоп йде одна із основних магістралей торгівлі із країною-окупантом - Російською Федерацією. На товарній станції Конотопа було знайдено декілька поїздів із Російської Федерації, в тому числі, з вугіллям марки антрацит.

Зараз йде інженерне облаштування місцевості. Редут отримав назву в честь канцлера Німеччини - Конрада Аденауера, який наприкінці 40-х років допоміг затвердити свободу, що дало можливість у майбутньому повернути єдність країни.

Штаб планує впродовж місяця взяти під ефективний український контроль всі 8 основних залізничних прикордонних переходів, по яких ведеться торгівля з країною агресором - Путінською Росією!" - йдеться в повідомленні.

Опублікований відкритий лист Президенту в якому зокрема написано : " Через Конотоп йде одна з основних ліній торгівлі з окупантами - Російською Федерацією. Ми тут побачили дуже багато цікавого, пане президенте. Виявляється вугілля з Росії йде повним ходом. І вже давно. І скраплений газ на ваші з Кононенко фірми йде повним ходом. Та ще багато чого.", - на тій же сторінці у Facebook

Tags: про блокаду
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments