olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як харків'яни колорадів ганяють (відео)

Ось так небайдужі харків'яни ганяють кацапів, які зажурилися за дохлим СРСР. В даному випадку, ця русішвайне ризикнула начепити червону майку з забороненою українським і європейским законодавством символікою та написом " СССР ", радянським гербом і прогулятися по українському Харкову:


Сутичка поміж активістами Громадської Варти та чоловіком в футболці СРСР

Не перестану повторювати: " руських бісів " можна перемогти тільки жорсткими мірами. Правоохоронці повинні розуміти, що проросійских осіб варто кваліфікувати, як провокаторов-экстрімістів. І, якщо, раптом, випадково, на ватяну голову чергового Бузини або борова, що на відео, впаде фатальна цеглина, то не слід шукати "чорну кішку в темній кімнаті". Несчастний випадок, тількі і всього. І таки так: автомобілі калорадів активісти повинні "обережно" конфісковувати і відправляти нашим бійцям в АТО.

За даними ЗМІ, активісти попросили чоловіка зняти футболку, посилаючись на недавній Закон України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", проте останній образив громадських працівників.
Оригінал взято у oleg_leusenko переклад olga_den_f


Tags: Харківські новини
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments