olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Порошенко заїхав у президентське крісло на плечах людей які "собачої будки в житті не збудували".

Коли рвався до влади то він не говорив майданівцям що вони нікчеми і працювати не вміють. Він годував обіцянками які ніколи не збирався виконувати. Коли йому повірили і пропихнули його до влади, він почав підтягувати у владу всю шулуху проти якої стояв Майдан. Усіх крадіїв які у 90-их розграбували державу і по сьогоднішній день не припиняють красти, тому що більше не вміють нічого робити. Вони вміють тільки красти, а наш гарант замість того щоб гарантувати виконання основного закону - Конституції, гарантує недоторканість крадіїв і можливість ім безперешкодно красти.

Наш гарант не забезпечує виконання Конституції :

У нас не виконується 5 стаття Конституції : " Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування".

Тому що фактично влада згадує про народ лише під час виборів, а потім обранці займаються виключно своїми справами, абсолютно ігноруючи потреби народу, і закони виписують так, щоб не можливо було відкликати нардепів або Президента за невиконання своїх прямих обов'язків.

У нас не виконується 13 стаття Конституції : "Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією".

А фактично всіма копалинами які є у надрах України користуються лише ті ж крадії, які у 90-их наклали на них свої брудні лапи. Всі копалини вони незаконно продають населенню як свої власні і за непомірну ціну яку збільшують щоквартала не дивлячись на те, що ціни і так відрізають доступ до них більшій частині українського народу. Вони називаються "магнатами" копалин, заробляють на продажі копалин мільярди, і виводять їх за кордон, не маючи на те жодного права. Замість того щоб вкладати їх у свою державу вони вкладають їх у чужі держави, а сами ідуть з простягнутою рукою до МВФ.

Перелік статей, які не виконуються можна продовжити.

У державі не створено жодних умов, щоб людина могла себе реалізувати, щоб вона могла працювати на себе а не на здирників у законі. Чогось досягти у нашій державі можуть тільки ті, хто може красти, брехати і пристосовуватись, за невеликим виключенням тих за кого "ще не взялись". Я вже промовчу про війну, якій придумали назву з трьох букв ...©

І при цьому наш Президент дозволяє собі такі наміри і вислови :

"Президент України Петро Порошенко має намір не допустити дестабілізації ситуації в країні.

"Хтось дуже хоче розхитати лодку, комусь дуже хочеться з прапорами походити по проспектах, вигукуючи "Геть". Чому? Тому що працювати не вміють. Нічого, навіть собачої будки в житті не збудували і закликають до дестабілізації в деражаві. Ми не дозволимо цього зробити, нам з такими не по дорозі", - сказав Порошенко в ході відвідування Харківського тракторного заводу.".

Ганьба !

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/19814.html

Tags: Звернення до ..., Крик Душі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments