olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Аденіум Сокотранум - Троянда пустелі.

*
Є у світі така рослина яка має назву Аденіум Сокотранум. Росте вона у пустелі і має дуже красиві квіти, за що і отримала свою другу назву Троянда пустелі. Це дерево. Воно має товстий і м'ясистий стовбур, який може складатися з декількох совбурових відростків що зрослися. Висотою Аденіум може сягати быльше трьох метрів, а діаметр його стовбура може бути біля двох з половиною метрів.

Деякі представники цього виду ростуть угору, а деякі розростаються в ширину, набуваючи форму плескатої діжки. Крона формується з коротких гілочок, які прикрашають рожеві квіти. Це дерево дуже рідкісне і росте воно дуже повільно, при цьому не потребуючи ніякого грунту, може рости просто на голій скелі. Вважаться, що це дерево, має найкращи квіти пустелі. Росте ця рослина на острові Сокотра.

Tags: Дивовижні рослини
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments