olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Маріуполі воскрес Антимайдан.

*
У Маріуполі зібрали мітинг проти блокади. Глянувши на те дійство, перше враження : Мітинг у найкращих традиціях "Антимайдана". Хтось же це організовує, хтось проплачує ... Як за часів Януковича, на трибуні знову бюджетники ...

Замість того, щоб у Верховній Раді думати як позбутися зв'язків з Росією, вони колотять людей, знову виводять людей на вулицю і розпалюють ворожнечу між людьми які "за" і які "проти" блокади.

Ті хто проти блокади, говорять що ім не подобаються Семенченко з Парасюком. Блін, а Чорновіл Вам подобається ??? Як на мене так два чоботи - пара.

Знову розкручують тему закриття підприємств, яка звичайно ж болюча для людей які там працюють. От тільки не говорять про те, що не зупиняться ті підприємства, якщо їх не зупинять самі їхні хазяї-міліонери. Просто багатії знову щось ділять та переділюють, а на потреби і бажання простих людей їм знову начхати.

Tags: про блокаду
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments